Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 200 mm |
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Zīmols | - |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Mēslojumam |
| Svars | 0.8 kg |
| Platums | 235 mm |
| Darba platums | 23.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ar rokturi/kātu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Dakša bez kāta. Garums: 20 cm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501783858 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DAKŠA 4 ZARU F102 BEZ ROKTURA