Product information
| Materiāls | Stikla vate |
|---|---|
| Garums | 700 cm |
| Platums | 122 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Produkta veids | Minerālvate |
| Zīmols | Isover |
| Modelis | Standard Roll-40 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.040 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 17.08 |
| Barcode | 502173189 |
ISOVER STANDARD ROLL 40 is a soft mineral wool mat with an untreated surface, packed in rolls.
ISOVER STANDARD ROLL 40 is highly suitable for insulation of roof structures, floors, intermediate floors, and attics, and it also provides very good sound insulation. Improvements in production technology have made the product easier to use.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Isover
Write a review
Write a review for: VATE ISOVER STANDARD ROLL40-50 1.22X7M