Product information
| Materiāls | Stikla šķiedras |
|---|---|
| Garums | 1.17 cm |
| Platums | 61 cm |
| Biezums | 15 cm |
| Produkta veids | Stikla vate |
| Zīmols | - |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.035 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 4.99 |
| Barcode | 502344105 |
The main application area is thermal insulation and sound insulation of walls, roofs, ceilings, floors, and other constructions where insulation does not need to bear loads. Suitable for both masonry walls and wooden or metal frame constructions.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Isover
Write a review
Write a review for: VATE ISOVER 610 STANDARD-35 150MM 5M2