Product information
| Materiāls | Akmens vate |
|---|---|
| Garums | 131 cm |
| Platums | 61 cm |
| Biezums | 7.5 cm |
| Produkta veids | Minerālvate |
| Zīmols | Isover |
| Modelis | Acoustic 75 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.040 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 11.19 |
| Barcode | 500998567 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Isover
Write a review
Write a review for: VATE ISOVER ACOUSTIC 75X610X1310 11.19M2