Product information
| Materiāls | Stikla šķiedras |
|---|---|
| Garums | 117 cm |
| Platums | 61 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Produkta veids | Minerālvate |
| Zīmols | Isover |
| Modelis | Standard-35 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.035 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 14.27 |
| Barcode | 502239002 |
The main application area - thermal insulation and sound insulation of walls, roofs, ceilings, floors, and other structures where insulation does not have to withstand loads. Suitable for both masonry walls and wooden or metal frame structures.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Isover
Write a review
Write a review for: VATE ISOVER 610 STANDARD-35 50MM 14.27M2