Product information
| Garums | 356 mm |
|---|---|
| Svars | 1 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 7.9 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izbaudiet precīzu mehāniku un ergonomiku ar jaunās paaudzes stiepļu grieznēm ar lielāku jaudu, komfortu un precīzu vadību. Grieziet piekaramās slēdzenes, ķēdes un stieņus ar šiem PowerGear™ stiepļu griezējiem, kuru jauda ir par vairāk nekā 30 % lielāka, īpaši vissmagākajiem griezumiem. Centrbēdzes skrūves regulēšana nodrošina optimālu mutes iestatījumu, savukārt kalti un rūdīta metāla asmeņi ilgi saglabā asumu. Ergonomiski rokturi ar SoftGrip™ materiālu palielina komfortu un uzlabo lietošanu, savukārt izturīgā tērauda konstrukcija nodrošina ilgstošu darbību. Ar šo konstrukciju var griezt mīkstus materiālus līdz 7,9 mm (<19 HRC) un cietus materiālus līdz 4,8 mm (<40 HRC). |
| Barcode | 502037202 |
Experience the enhanced mechanism and ergonomics with the next generation of screw cutters, providing greater power, comfort, and control. Cut hooks, chains, and rebar with the powerful PowerGear™ screw cutters, which deliver over 30% more power, especially at the toughest cutting points. The eccentric screw can be adjusted to ensure the jaws are optimally aligned, and the forged, heat-treated blades remain sharp even with intensive use. Ergonomic handles with SoftGrip™ coating help improve comfort and control, while the durable steel construction ensures a long lifespan. This model can cut soft materials up to 7.9 mm (< 19 HRC) and hard materials up to 4.8 mm (< 40 HRC).
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KNAIBLES POWERGEAR 36CM FISKARS