Product information
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 30 °C |
| Produkta veids | Tepe |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Modelis | LR FINE |
| Krāsa | Balta krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 8-9 L/25 kg |
| Patēriņš | u 1,2 kg/m²/1 mm |
| Slāņa biezums | 1 - 3 mm |
| Izmantošana | Paredzēts sienu un griestu izlīdzināšanai sausās telpās |
| Maisījuma sastāvs | Saistviela - polimēru līme. pildviela - kaļķakmens pulveris, graudiņu izmērs < 0,3 mm. |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| TOP prece | Cinkota stūra šina, 3000 mm x 25 mm x 25 mm |
| Barcode | 502145780 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Weber
Write a review
Write a review for: PUTTY NOB.SMALKA WEBER LR FINE 20KG