CORDLESS IMPACT DRIVER DCF850N-XJ 18V DEWALT
€113,08
Pieejams uzreiz
Product information
| Maksimālais griezes moments, Nm | 205 |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Bezvadu triecienurbjmašīna |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCF850N-XJ |
| Svars | 1 kg |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-3250 |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Sitienu skaits minūtē | 3800 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Uzgaļa tips - HEX 1/4" |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Barcode | 502393165 |
CORDLESS IMPACT DRILL DEWALT DCF850N-XJ, 18 V
18 V XR impact drill provides increased comfort and a higher application speed. DCF850 delivers 205 Nm of torque in a 100 mm compact body, ideal for a wide range of applications in construction, industry, and automotive manufacturing. Other features include a 3-mode switch for enhanced control, including Precision Drive, which prevents damage to materials and fasteners in smaller tasks, and LED ring lighting for optimal visibility in the toughest conditions.
Additional Features
High-power brushless motor with 205 Nm of torque ensures effective execution of heavy tasks. A new and more efficient brushless motor with 3250 revolutions per minute no-load speed, ensuring faster work execution. 208 Nm fastening torque. 100 mm head length. Supplied without a motor. Supplied without a motor.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS IMPACT DRIVER DCF850N-XJ 18V DEWALT