Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Garā skrūves galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 10 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 501796174 |
This is a hexagonal, elongated socket wrench.
It has a dual nickel and single chrome finish.
It is made of high carbon steel to increase durability.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LONG SCREWDRIVER BIT 10 MM ¼ 23778