Product information
| Garums | 16.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Betona urbis |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | - |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Urbja tips | Vītņveida |
| Urbšanas virziens | Uz priekšu vērsta urbšana |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 500551135 |
Suitable for masonry, concrete, and reinforced concrete
Compatible with all rotary hammers using SDS-plus cartridges
Shank: SDS-plus
Compatible with all rotary hammers using SDS-plus cartridges
Shank: SDS-plus
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS SDS PLUS 6.0X160MM