VALUE DOMOLETTI ENZO ANTR OAK 844X2035KR
€69,38
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Enzo |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040212092, Vertikāla 14-18 cm 000040212094, Horizontāla 10-14 cm 000040212100, Horizontāla 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416985 |
- The Domoletti ENZO doors offer you a modern stylish solution for your interior.
- The anthracite color, oak wood texture, and narrow horizontal glass elements look great in various style rooms, both classic and modern.
- Their construction is frame-based, characterized by durability and strength. The width of the doors can be adjusted according to your needs, from 60 to 80 cm.
- These doors are sold with three hinges and a built-in lock – ensuring additional security and privacy for your spaces.
- Dark accent doors are an excellent solution for creating an individual, unforgettable design.
- With high-quality Domoletti ENZO doors, you will give your home or office a special charm and comfort with guaranteed longevity.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VALUE DOMOLETTI ENZO ANTR OAK 844X2035KR