BLADE SET FOR RECIPROCATING SAW 3014/150/S922EF
€7,21
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 130 mm |
| Zobu solis | 1.4 mm |
| Piemērots griešanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Zāģa asmens |
| Zīmols | Wilpu |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Misiņš, Nerūsējošais tērauds, Varš |
| Plāksnes biezums | 1.5 - 2.5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 150 mm. Darbības zonas garums: 130 mm. Zobu solis: 1.4 mm. Plāksnes biezums: 1.5 - 2.5mm. Piemērots griešanai: Slapjš |
| Barcode | 501755196 |
High-quality Wilpu blades for metal cutting. Blade length: 130 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLADE SET FOR RECIPROCATING SAW 3014/150/S922EF