Product information
| Skrūves tips | Skrūves kokam |
|---|---|
| Garums | 95 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Fosfatēts |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | PH2 |
| Modelis | - |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 200 |
| Papildus informācija | 4,2 x 65/45 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501945245 |







Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WOOD SCREW REGIPŠA 4.8X95/60 (200)