Product information
| Garums | 50 cm |
|---|---|
| Platums | 43 cm |
| Augstums | 59 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502347377 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HOSE REEL WATERWHEEL MANXL