CABLE CHANNEL 111298 MKE 20X18 WHITE(50)
€1,62
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 2 cm |
| Platums | 1.8 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111298 |
| Ar vāku | Jā |
| Barcode | 501786868 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CHANNEL 111298 MKE 20X18 WHITE(50)