Product information
| Koksnes veids | Ēvelēta |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 1.8 cm |
| Produkta veids | Plātne līmēta |
| Zīmols | Rettenmeier |
| Atkāpe | 0.1 cm |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500999552 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GLUED WOOD PANEL 18X600X1200MM SPRUCE