Product information
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Augstums | 2 cm |
| Platums | 37.5 cm |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | Bauroc |
| Modelis | Ecotherm Plus |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Gāzbetons |
| Ienesīgums, m2/gab | 8.3 |
| Vienības uz paletes | 32 |
| Barcode | 500211415 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Bauroc
Write a review
Write a review for: BLOCKS BAUROC ECOTERM PLUS 375X200X600/32