Информация о товаре
| Garums | 11.5 cm |
|---|---|
| Platums | 28 cm |
| Smalkums | 150 |
| Produkta veids | Slīpēšanas sieti |
| Zīmols | Okko |
| Vispārējie izmēri | 11.5 x 28 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501732249 |
Slīpēšanas siets ar tūkstošiem graudu nodrošina vislabāko rezultātu. Piemērots špakteles, koka un krāsotu virsmu, kā arī kompozītmateriālu slīpēšanai. Izmēri 115 x 280 mm. Graudainība: 150.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SIETS SLĪP. 122.01 115X280 NR150 (10) [RU]