Информация о товаре
| Garums | 260 cm |
|---|---|
| Platums | 37.5 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Dumapan |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 3.9 |
| Sedzamā platība | 3.9 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Штрихкод | 502462705 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APDARES PANELIS WHI CONCRETE8X375X2600MM