STEND.PAPLAŠ. ŠALE OZ. 100MM (2.5G./KOM)
€9,69
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 202.4 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Aplodas paplašināšana |
| Zīmols | - |
| Platums | 10 cm |
| Krāsas nosaukums | Šāles ozola krās. |
| Komplekts | 2,5 vienību komplekts: 2 vertikāli un 1 horizontāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: gaiši pelēka ozola koka imitācija |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| TOP prece | Grīdlīste FU084L 544723 FOF A015, 240 cm x 8 cm x 1.5 cm x 8 cm, balts krās. |
| Svītrkods | 502313305 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STEND.PAPLAŠ. ŠALE OZ. 100MM (2.5G./KOM)