NAZIS TRIMMER. 2-ZOBU 255X25,4MM,D-66064
€4,52
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Naži |
| Zīmols | Makita |
| Produkta veids | Zāles pļāvēju piederumi |
| Garums | 25.5 cm |
| Platums | 25.5 cm |
| Diametrs | 255 mm |
| Svītrkods | 502042880 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NAZIS TRIMMER. 2-ZOBU 255X25,4MM,D-66064