Информация о товаре
| Garums | 8.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.038 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 500556834 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС ДЛЯ ДЕРЕВА 90 ГР. СЕНКОВ Д5,0ММ,1ШТ