Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 170 mm |
| Platums | 32 mm |
| Produkta veids | Stiprināmas detaļas |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 500551776 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАЩИЩЕННЫЙ СПЕЦИАЛЬНЫЙ ХОРОШИЙ 32X32