Информация о товаре
| Garums | 2750 mm |
|---|---|
| Platums | 20 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 1.1 mm |
| Līstes tips | Ārējais stūris |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501040554 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГОЛ PVC 20X20 275CM 152 СЕРЕБРО