Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.4 cm |
| Krāsas nosaukums | Brūnā ozola krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502307533 |
Подходящие аксессуары для подбора:
Внутренний угол – 000040142328
Внешний угол – 000040142338
Соединения – 000040142333
Накладки – 000040142323
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПОДБОРАМ SG75 / 2.2M ЗОЛ.ОРЕХ ДУБ