УБЕДИТЕЛЬНЫЕ ЦИЕТМ.БЕТ.BLUE CYL-5 КОМПЛ.5/6/8
€5,67
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Komplekts | 3 gab.: 5x50x100; 6x50x100; 8x50x100 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 501013031 |
Ударопрочная, высокопроизводительная дрель в соответствии с ISO 5468, подходящая для всех работ по ударному бурению. Подходит для дюбельных отверстий.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УБЕДИТЕЛЬНЫЕ ЦИЕТМ.БЕТ.BLUE CYL-5 КОМПЛ.5/6/8