Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Izmantošanas mērķis | Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem |
| Garums | 100 mm |
| Platums | 20 mm |
| Zīmols | - |
| Metāla biezums | 0.1 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501747326 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СОЕДИНИТЕЛЬ GARENVIRZIENA MFO CD01