Информация о товаре
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 20 °C |
| Produkta veids | Pašizlīdzinošs līdzinātājs |
| Zīmols | Mira |
| Modelis | x-plan |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 25 kg / 3,8-4,5 L |
| Patēriņš | 1,7 kg / m² / 1 mm |
| Slāņa biezums | 2 - 50 mm |
| Maisījuma sastāvs | Polimēra šķiedru cementa java |
| Izcelsmes valsts | Dānija |
| Штрихкод | 500540002 |
Область применения:
• Внутри помещений
• В сухих и влажных помещениях
• Деревянные полы
• Бетон, старые керамические плитки
• Подогреваемые полы
• Старые покрытия
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАЛИВНОЙ ЭКСЕНДЕР GRĪDU MIRA X-PLAN 25KG