Информация о товаре
| Svars | 0.25 kg |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 8 Bar |
| Gaisa patēriņš | 150 l/min |
| Gaisa ieplūdes savienotājs | 1/2" |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Izpūšanas pistoles |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 105 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds. Savienojama ar 1/4 izmēra šļūteni |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502044432 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПНЕВМАТИЧЕСКИЙ ПИСТОЛЕТ STANLEY150022XSTN