Информация о товаре
| Diametrs | 110 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 66 mm |
| Smalkums | 36 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Specialist+ |
| Materiāls | Akmens |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Maksimālais ātrums minūtē | 8700 rpm |
| Штрихкод | 502501864 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЕТОННЫЙ ШЛИФОВАЛЬНЫЙ КУП 110/90X55XM14 C36