Информация о товаре
| Biezums | 2 mm |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502222710 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: МЕТ. РЕЗ. ДИСКИ HAUSHALT 125X2X2223 ММ