Информация о товаре
| Sprauslas tips | Manuāli |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Laistīšanas pistoles |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 130 mm |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 170 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Funkciju skaits | 1 |
| Ar rokturi | Jā |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 2 režīmi |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501776928 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПИСТОЛЕТ ДЛЯ ШЛАНГА YM7217