Информация о товаре
| Diametrs | 200 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.7 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Rubi |
| Modelis | Pro |
| Iekšējā cauruma diametrs | 25.4 mm |
| Apstrādes materiāls | Flīzes, Keramika |
| Piemērots griešanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 7650 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Штрихкод | 500837418 |
Режьте керамическую стеновую и напольную плитку, фарфор толщиной до 25 мм
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛМАЗНЫЙ ДИСК PRO 200 /25,4MM RUBI WET