Информация о товаре
| Jauda | 2200 W |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 10 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 50 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 412 |
| Kompresora tips | Eļļojamie |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | HC53DC |
| Spriegums | 230 V |
| Svars | 44.5 kg |
| Krāsa | Zila krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ieplūstošā gaisa apmjoms: 412 l/min. Izejošā gaisa apjoms: 220 l/min |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Twist uzgalis Bosch 2608522469, PH3, 25 mm |
| Штрихкод | 501097257 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОНТРОЛЛЕР HC 53DC 50L 2.2KW 10BAR 412L