Информация о товаре
| Uzstādīšana | Padziļinājumā |
|---|---|
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ligzdu skaits | 1 |
| Produkta veids | Kontaktligzdas |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Asfora |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Rāmis | Jā |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 83 mm |
| Platums | 83 mm |
| Штрихкод | 501712679 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОНТАКТНАЯ РОЗЕТКА ASFORA EPH2900123 SM.