Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 130 mm |
| Zobu solis | 1.4 mm |
| Piemērots griešanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Zāģa asmens |
| Zīmols | Wilpu |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Misiņš, Nerūsējošais tērauds, Varš |
| Plāksnes biezums | 1.5 - 2.5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 150 mm. Darbības zonas garums: 130 mm. Zobu solis: 1.4 mm. Plāksnes biezums: 1.5 - 2.5mm. Piemērots griešanai: Slapjš |
| Штрихкод | 501755196 |
Высококачественные лезвия Wilpu для резки металла. Длина лезвий: 130 мм.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОМПЛЕКТ ЛЕЗВИЙ ДЛЯ ПИЛЫ 3014/150/S922EF