Информация о товаре
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Golden Tile |
| Kolekcija | Mono |
| Modelis | White |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Vienkrāsains |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 500969866 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИТКА СТЕН MONO БЕЛАЯ 30X60 (1.44)