Информация о товаре
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 146 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S461VHY-T6 |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2600 W |
| Dzinēja modelis | T6 |
| Darba platums | 45.7 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 250 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 750 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Svars | 33.23 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 98 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst akumulators un lādētājs |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502342889 |

Бензиновая газонокосилка - самоходная GRUNDER S461VHY-T6
- Самоходная газонокосилка с бензиновым двигателем 146 см³ и электрическим стартером идеально подходит для средних и больших травяных участков.
- Для толкания косилки не требуется усилие, так как колеса приводятся в движение двигателем, а электрический кабель не мешает, что означает меньшее утомление при работе с более тяжелыми нагрузками.
- Число оборотов двигателя – 3000 об/мин.
- Высота скашивания травы регулируется от 25 до 75 мм. Ширина скашивания составляет 46 см.
- 60-литровый мешок для сбора травы достаточно велик, чтобы его не нужно было часто опустошать, но не слишком тяжел, чтобы его можно было переносить.
- Если скошенная трава не требует сбора, возможен выброс травы через боковое отверстие.
- Эта эффективная функция газонокосилки - мульчирование, т.е. скошенная трава измельчается и выбрасывается через заднее окно косилки, тем самым естественно удобряя почву.
- У устройства есть складывающаяся ручка, что облегчает транспортировку и хранение в зимний сезон.
- Максимальное значение вибрации – 4,663 м/с² (K=1,5).
- У этой газонокосилки 36-месячная гарантия.


Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЕНЗ. КОСИЛКА GRUN S461VHY-T6 46СМ