Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.2 mm |
| Smalkums | 24 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Makita |
| Biezums | 6 mm |
| Svars | 0.228 kg |
| Materiāls | Akmens |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Makita B-48561, 125 mm x 22.23 mm |
| Parastā cena | Vīle Topex, apaļš, 200 mm, koks |
| Штрихкод | 500220853 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СЛИПРИПА 125X6 A24R ДЛЯ МЕТАЛЛА