КАМЕННАЯ ДЕКОРАТИВНАЯ ОДЕССА ЧЕРНЫЙ БЕТОН(0.52)
€6,74
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 180 mm |
|---|---|
| Platums | 90 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Odessa Nero |
| Biezums | 20 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.324 |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501982299 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КАМЕННАЯ ДЕКОРАТИВНАЯ ОДЕССА ЧЕРНЫЙ БЕТОН(0.52)