Информация о товаре
| Platums | 120 mm |
|---|---|
| Garums | 0.12 m |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Materiāls | Poliesters |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Mērķis | izolācijai |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Platums: 120 mm. Garums: 0.12 m. Krāsa: Zaļa. Materiāls: Poliesters. Skaits: 16. Diametrs: 10 - 30 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Apavu tīrīšanas restīte Aco Vario 01213, alumīnijs, gumija, 60 cm x 40 cm |
| Штрихкод | 501980447 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Манжета Винцентс Хидротапе T120 D10 -30