Информация о товаре
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CN69 1-15mm |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 1 kg |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Piemērots cementa virsmu izlīdzināšanai. Lai iegūtu īpaši gludu virsmu, pirms paklāja, lamināta, PVC paklāja, linoleja vai keramikas flīžu ieklāšanas uzklāj līdz 15 mm biezu kārtu. Piemērots grīdas apsildāmajām grīdām. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500515211 |
Самовыравнивающаяся смесь для выравнивания оснований толщиной от 1 до 15 мм.
СВОЙСТВА
- под плитами и напольными покрытиями
- под панелями, двух- и трехслойными половыми досками
- устойчива к концентрированным нагрузкам
- подходит для теплых цементных бесшовных полов
- пешеходное передвижение через 6 часов
- может быть залита механическими устройствами
- экономична в использовании
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Ceresit
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВЫРАВНИВАТЕЛЬ CERESIT CN69 1-15MM 25KG