VĒRTNE DOMOLETTI ENZO WOT OZ 844X2035K
€69,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Enzo |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Wotan ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aplods un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pieejami divi aplodu veidi atkarībā no regulējamā aploda platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikālais aplods 10-14 cm 000040212038,Vertikālais 14-18 cm 000040212040,Horizontālais 10-14 cm 000040212046,Horizontālais 14-18 cm 000040212047. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416896 |
- Wotan ozolkoka lamināta durvis Domoletti ENZO ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu risinājumu interjeram.
- Ozolkoka koka raksts, siltas krāsas – nekad neiziet no modes. Šīs durvis piešķirs telpām mājīgumu, dabiskumu.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un izturību. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs izteiksmīgās durvis ar šauriem stikla ieliktņiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu telpām ekskluzivitāti, individualitāti.
- Ar kvalitatīvām Domoletti ENZO durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu ar garantētu izturību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI ENZO WOT OZ 844X2035K