Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 290 mm |
| Atbilstošs kniežu daudzums | 2,4 mm, 3,2 mm, 4 mm, 4,8 mm |
| Piemērotas kniedes | Alumīnijs, Tērauds |
| Produkta veids | Kniedētājs |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu galviņas veids | Pagriežams par 360° |
| Svars | 0.71 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502275413 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KNIEŽU PISTOLE 290MM 360