DĒLIS APD.AKUST. 2.7X0.285X0.018M ST.OZ.
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 270 cm |
| Platums | 28.5 cm |
| Biezums | 1.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Akustiskie paneļi |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.76 |
| Sedzamā platība | 0.76 m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502691022 |
Uzlabojiet savas telpas akustisko komfortu un vizuālo pievilcību ar Domoletti Akustisko Paneli. Izstrādāts, lai apvienotu modernu estētiku ar praktisku skaņas absorbciju, šis panelis ir lieliska izvēle telpas akustikas uzlabošanai, vienlaikus piešķirot jūsu sienām mūsdienīgu eleganci.
Izgatavots no izturīgas vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), katrs panelis ir aprīkots ar virkni gaišas koka apdares līstēm, kas atgādina dabisku ozolu, droši piestiprinātas pie tumša, skaņu absorbējoša filca pamatnes. Šī pārdomātā konstrukcija ne tikai nodrošina efektīvu trokšņu samazināšanu, bet arī rada valdzinošu trīsdimensiju tekstūru, kas piešķir siltumu un raksturu jebkuram interjeram. Gaišā koka un tumšā filca mijiedarbība veicina sarežģītu, smalku brūnu toņu paleti.
Mērot 270 cm garumā, 28,5 cm platumā un 1,8 cm biezumā, katrs Domoletti akustiskais panelis sedz aptuveni 0,76 m² lielu platību. Konsekventie izmēri atvieglo plānošanu un uzstādīšanu, ļaujot viegli izveidot pārsteidzošu akcenta sienu vai segt lielāku virsmu visaptverošai akustiskai apstrādei.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties samazināt atbalsis plašā viesistabā, radīt mērķtiecīgāku un klusāku vidi mājas birojā vai studijā, vai pievienot izsmalcinātu dekoratīvu pieskārienu komerciālā vidē, šie daudzpusīgie sienas paneļi piedāvā stilīgu risinājumu. To tīrās līnijas un dabiskā koka izskats nemanāmi integrējas ar dažādiem dekoru stiliem, no minimālisma līdz industriālajam.
Investējiet gan stilā, gan funkcionalitātē ar Domoletti. Šim akustiskajam panelim ir 24 mēnešu garantija, kas nodrošina tā kvalitāti un meistarību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĒLIS APD.AKUST. 2.7X0.285X0.018M ST.OZ.