DĒLIS APD.AKUST. 2.7X0.285X0.021M ST.M.
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 270 cm |
| Platums | 28.5 cm |
| Biezums | 2.1 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Akustiskie paneļi |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.76 |
| Sedzamā platība | 0.76 m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502690993 |
Uzlabojiet savas telpas atmosfēru un akustiskās īpašības ar eleganto Domoletti akustisko lameļu paneli. Šis melnais akustiskais panelis, kas izstrādāts, lai nemanāmi iekļautos modernā interjerā, piedāvā gan stilu, gan funkcionalitāti.
Izgatavots no izturīgas vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), katrs panelis ir ar izsmalcinātu melnu apdari ar teksturētu, koka graudu izskatu, kas piešķir dziļumu un raksturu jebkurai sienai. Izteiktais lameļu dizains, kas redzams produkta attēlos, ne tikai veicina mūsdienīgu estētiku, bet arī spēlē izšķirošu lomu skaņas absorbcijā. Skatoties no sāna, varat novērtēt gaišās krāsas MDF serdi, kas nodrošina smalku kontrastu gludajai melnajai virsmai.
Šie paneļi, kas ir 2,7 metrus (270 cm) gari, 28,5 cm plati un 2,1 cm biezi, ir paredzēti efektīvai segšanai. Katrs panelis aptver aptuveni 0,76 m² platību, padarot to praktisku dažāda izmēra projektiem.
Šo Domoletti paneļu galvenais ieguvums ir to akustiskās īpašības. Tie ir izstrādāti, lai palīdzētu samazināt atbalsi un reverberāciju, uzlabojot kopējo skaņas skaidrību un komfortu telpā. Tas padara tos par lielisku izvēli:
- Mājas birojiem vai darba telpām: Izveidojiet klusāku, koncentrētāku darba vidi.
- Dzīvojamām vai mediju telpām: Uzlabojiet audio kvalitāti iespaidīgai izklaides pieredzei.
- Guļamistabām: Veiciniet mierīgāku un relaksējošāku atmosfēru.
- Komerctelpām: Uzlabojiet runas saprotamību un samaziniet trokšņa līmeni restorānos, sanāksmju telpās vai mazumtirdzniecības veikalos.
Ieguldiet gan estētikā, gan akustikā ar Domoletti. Jūsu sirdsmieram šim akustiskajam panelim ir 24 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĒLIS APD.AKUST. 2.7X0.285X0.021M ST.M.