VELŪRA VELTNIS BEZ ROKTURA 7CM/6MM OKKO
€0,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 4 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 18 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Šķīdinātāja bāze |
| Auduma sastāvs | Velūrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Krāsām, kuru pamatā ir atšķaidītāji. Roktura biezums 6 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501823345 |
Panāciet gludu, profesionālu apdari savos krāsošanas un lakošanas projektos ar Okko 70 mm velūra krāsošanas rullīša uzpildes komplektu. Īpaši izstrādāts precizitātei un efektivitātei, šis rullītis bez roktura ir būtisks papildinājums jūsu "dari pats" rīku komplektam, ideāli piemērots detalizētu darbu veikšanai.
- Optimālais garums: 70 mm garumā, šis rullītis ir ideāli piemērots mazākām virsmām, malām un grūti sasniedzamām vietām, kur lielāki rullīši varētu būt apgrūtinoši.
- Velūra audums: Izgatavots no augstas kvalitātes velūra ar 4 mm auduma biezumu, tas nodrošina vienmērīgu uzklāšanu un izsmalcinātu rezultātu, īpaši uz gludām virsmām. Mīkstā, vienmērīgā krēmkrāsas velūra tekstūra, kas redzama attēlos, apliecina tā piemērotību smalkām apdarēm.
- Saderība ar šķīdinātāju bāzes produktiem: Šis rullītis ir īpaši izstrādāts lietošanai ar šķīdinātāju bāzes krāsām un lakām, nodrošinot izcilu pārklājumu un izturību.
- Paredzēts gludām virsmām: Neatkarīgi no tā, vai krāsojat durvis, logu rāmjus vai mēbeles, tā konstrukcija ir optimizēta, lai nodrošinātu nevainojamu apdari uz gludiem materiāliem.
- Ērta uzpilde: Šis produkts ir rullīša uzpildes komplekts, ar 18 mm serdes diametru, un tas ir paredzēts saderībai ar 6 mm diametra rullīša rokturi (rokturis nav iekļauts). Tas padara to par ekonomisku izvēli nolietotu rullīšu nomaiņai.
Okko velūra rullīša uzpildes komplekts ir piemērots dažādiem uzdevumiem, sākot ar virtuves skapīšu atsvaidzināšanu ar jaunu lakas kārtu, līdz rūpīgai apmales krāsošanai jūsu mājās. Tā kompaktais izmērs un velūra materiāls nodrošina precīzu kontroli un konsekventu, bez svītrām uzklāšanu, padarot jūsu krāsošanas un lakošanas darbus gan vieglākus, gan efektīvākus. Ražots Ķīnā ar Okko zīmolu, šis vienības iepakojums nodrošina uzticamību jūsu nākamajam mājas labiekārtošanas projektam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VELŪRA VELTNIS BEZ ROKTURA 7CM/6MM OKKO