UNIVERSĀLS DARBGALDA STATĪVS DEBWST06
€147,93
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Salokāms | Jā |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Statīvs instrumentiem |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | WST06 |
| Garums | 255 cm |
| Platums | 75 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Svars | 15.3 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējams garums: 1150-2550 mm. Svars: 16 kg |
| Svītrkods | 502230937 |
- Piemērots visiem Makita šķērsgriezuma un kombinētām griešanas mašīnām.
- Var transportēt, neizņemot zāģi.
- Garas regulējamas darba virsmas.
- Regulējama kāja nelīdzenām virsmām.
- Maksimālais darba garums 2550 mm.
- Minimālais darba garums 1150 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: UNIVERSĀLS DARBGALDA STATĪVS DEBWST06