GRĪDLĪSTE PLAST.LY0002 72MM/2.5M SPC(24)
€2,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 250 cm |
| Augstums | 7.2 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Skrūves |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | LIMA (wood) |
| Biezums | 2.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Gaiši pelēka krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502208973 |
| Grīdlīstei piemēroti piederumi: Iekšējais stūris – 00040073210 |
| Ārējais stūris – 00040073212 |
| Savienojumi – 00040080223 |
| Gala uzgaļi – 00040073208 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE PLAST.LY0002 72MM/2.5M SPC(24)