Product information
| Salokāms | Jā |
|---|---|
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Statīvs instrumentiem |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | WST06 |
| Garums | 255 cm |
| Platums | 75 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Svars | 15.3 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējams garums: 1150-2550 mm. Svars: 16 kg |
| Barcode | 502230937 |
- Suitable for all Makita cross-cut and combination saws.
- Can be transported without removing the saw.
- Long adjustable working surfaces.
- Adjustable leg for uneven surfaces.
- Maximum working length 2550 mm.
- Minimum working length 1150 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: UNIVERSAL WORKBENCH STAND DEBWST06